Nasza misja

You Can Be – Możesz być kim chcesz!!!

 

"You Can Be" to nie tylko marka odzieżowa, ale przede wszystkim idea, która towarzyszy nam w każdej chwili życia. Idea, która z każdym dniem coraz bardziej motywuje nas do działania i rozwoju.

Każdy miał takie momenty w życiu, w których czuł niepewność i niepokój. Niejeden z nas zaczął wątpić w siebie, tracić wiarę we własne możliwości – czuł się bezsilny.

Teraz, w czasach pandemii, w samotności przemierzamy świat z maską na twarzy. Jesteśmy daleko od naszych bliskich, znajomych, z którymi zwykle spędzaliśmy czas. Zostaliśmy odsunięci od czynności, które kochaliśmy realizować jeszcze nie tak dawno.

Podążając tą samą szarą drogą każdego dnia, możemy powoli zapominać o tym co piękne i ważne. O tym co powodowało w nas radość z życia.

Oddaleni od tego co kochamy, zaczynamy szukać samych siebie, zadając sobie pytania:

  • Kim byłem?
  • Kim jestem?
  • Kim mogę być?

Kim możemy być? Co możemy zrobić? Odpowiedź z początku wydająca się być trudna, dla naszego zespołu szybko okazała się jednak dość łatwa
i oczywista.

Kim możemy być?! Możemy być kim chcemy!

Wszystko zależy od Nas, od Naszego zaangażowania oraz ciężkiej pracy.

O ile przeszłość jest za nami, teraźniejszość to już historia, to przyszłość jest najważniejsza!

Z wizją i chęcią działania nie ma rzeczy niemożliwych!

A teraz Twoja kolej zastanów się … Kim TY, właśnie TY możesz być?

Jaka będzie Twoja odpowiedź? Śmiało! Nie bój się zadawać sobie trudnych pytań i na nie odpowiadać. Każdy z Nas ma swoje marzenia, nadzieje, ambicje, do których powinien dążyć każdego dnia.

Uznaliśmy, że jeżeli pełen nadziei napis „You Can Be” będzie widoczny wśród społeczeństwa, pozwoli każdemu z Nas uwierzyć w swoje możliwości! "You Can Be" jest swoistym manifestem przeciwko ludzkiemu zwątpieniu i negatywnemu myśleniu!

Widząc codziennie „You Can Be”, łatwiej będzie Ci uwierzyć w siebie, znaleźć właściwą drogę.

Jeśli nie Ty to kto? Jeśli nie teraz to kiedy?

Uzyskana odpowiedź zapewne doda Ci skrzydeł i pomoże pokonywać trudności codziennego życia. Wiara w siebie i w swoje możliwości naprawdę czyni cuda! Uwierz w to!

My wychodzimy Tobie naprzeciw i tworzymy początek zdania:

You Can Be …....................

Ty natomiast musisz je dokończyć! Proste, a więc do dzieła!

 

 

 

 

 

 

Logotyp naszej marki to symbol zawierający trzy składowe, które mają za zadanie tworzyć pewną ideę. To znak, który należy rozpatrywać od szczegółu do ogółu, nie odwrotnie.

  • Serce  -  obrazujące, że najważniejsza w życiu powinna być miłość. Dlatego też, właśnie serce zostało usytuowane w samym centrum płomienia, które je rozgrzewa i chroni. Dzięki miłości do siebie, innych czy przyrody świat jest radośniejszy i lepszy, a wszystko staje się wokół piękniejsze
  • Płomień -  obrazujący pozytywne i gorące uczucia, które to oddziałują na Nas każdego dnia. Uczucia, które sprawiają, że kochamy! Uczucia, które tworzą barierę przed wszystkim co złe, aby nie miało wpływu na nasze serce.
  • Ognisko -  obrazujące rodzinną atmosferą, bezpieczeństwo, bliskość, wspomnienia. Wspomnienia, które tak bardzo kojarzą nam się z samym początkiem czyli naszym dzieciństwem.

Dlaczego to wszystko połączyliśmy? Ponieważ, chcemy abyś pamiętał, że wszystkie te trzy składowe tworzą jedną całość, jeden monolit, który pozwoli Ci myśleć pozytywnie i pomoże Ci stać się kim tylko chcesz!

You Can Be Anyone You Want!

Oprócz samego sloganu chcemy inspirować Cię również wzorami, które coś znaczą, mają głębszy sens. Słowa takie jak: Koro, Fajro, Luna czy Leo w różnych językach oznaczają Serce, Płomień, Księżyc oraz Lew. Każde z nich to również swoistego rodzaju symbol, z którym możesz się identyfikować.

Identyfikować swój charakter, sposób bycia, swoje uczucia, SIEBIE!

Nie chcemy sprzedawać jakichś ubrań z jakimiś wzorami. Chcemy szerzyć ideę, wlewać w ludzi nadzieję, motywować. Chcemy przede wszystkim przypominać Ci codziennie, czy to idziesz do szkoły, pracy, na zakupy, że możesz być kim chcesz jeśli tego pragniesz, a miłość, pozytywne uczucia i bliscy pozwolą Ci to osiągnąć.

Pamiętaj... You Can Be!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl